795 300 391

Blog

żyj zdrowo

[WYWIAD] Paweł Kiełek – MMA

opublikowano 26.11.2018

[WYWIAD] Paweł Kiełek – MMA

Jakie są Twoim zdaniem zalety Fit King Catering?

Dużą zaletą cateringu dietetycznego jest wygoda i komfort oraz oszczędność czasu. W praktyce oznacza to smaczne, pełnowartościowe posiłki, które pomagają mi zadbać o zdrowie i formę, bez konieczności przygotowywania każdego dania.

 

Jaka jest Twoja strategia żywieniowa pozwalająca realizować cele sportowe?

Do żywienia staram się podchodzić maksymalnie świadomie, aby mój organizm był w pełni odżywiony i zregenerowany. Aktualnie staram się unikać glutenu i laktozy, ponieważ mój organizm niezbyt dobrze reaguje właśnie na te składniki. Po za tym w każdym posiłku mam różnorodne i pełnowartościowe źródła wszystkich makroskładników diety.

 

Jakie jest Twoje ulubione danie ?

Moje ulubione zdrowe dania to zdecydowanie sałatki, w których jest kurczak i awokado z różnymi dodatkami. Jeśli chodzi o mniej zdrowe posiłki, na które pozwalam sobie bardzo rzadko, to prawdziwa włoska pizza.

 

Jakie są Twoje największe sukcesy sportowe ?

W karierze amatorskiej udało mi się być medalistą Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski ALMMA. Aktualnie za swój największy sukces w zawodowej karierze uważam angaż w BRAVE COMBAT FEDERATION, czyli organizacji, dla której obecnie walczę w różnych zakątkach świata, gdzie wygrałem ostatnio z byłym zawodnikiem UFC.

udostępnij

Przeczytaj również

[WYWIAD] Karol Celiński – MMA

opublikowano 04.12.2018

[WYWIAD] Karol Celiński – MMA

Czytaj dalej
[WYWIAD] Krzysztof Pielowski – pływanie

opublikowano 19.11.2018

[WYWIAD] Krzysztof Pielowski – pływanie

Czytaj dalej

Zgłoś problem

Zły adres email

Zaznacz dział

Wprowadź treść

Zaakceptuj regulamin