795 300 391

Catering dietetyczny Kraków

Catering dietetyczny Fit King Kraków

Catering dietetyczny Kraków od Fit King, jest niczym innym jak zdrową dietą z opcją dostawy do domu. Wystarczy, iż wybierzemy odpowiednią dietę, jej kaloryczność oraz określimy dni, w których ma obowiązywać dieta pudełkowa. Zbilansowane posiłki, dostarczane są pod wskazany adres w zamkniętych szczelnie pojemnikach o odpowiedniej godzinie.

Dieta z dostawą to wygodne rozwiązanie dla bardzo zabieganych osób. Pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. W czasie stosowania diety pudełkowej nie musimy robić zakupów, przygotowywać posiłków czy tym bardziej zmywać po ich zjedzeniu naczyń. Kolejna zaleta, jaką odznacza się catering dietetyczny Kraków, to właściwe zbilansowanie posiłków. Jadłospisy przygotowywane są przez posiadających odpowiednie wykształcenie i doświadczenie dietetyków. Specjaliści cały czas czuwają nad tym, żeby każdy z posiłków zawierał wszelkie konieczne makro- oraz mikroelementy.

Pełnowartościowa, racjonalna dieta pudełkowa to ograniczenie ryzyka powstawania niedoborów, większa ilość energii oraz idealny przepis na smukłą sylwetkę i zdrowie. Stosowanie pudełkowej diety jest też znakomitym krokiem w kierunku zmiany własnych nawyków żywieniowych na lepsze. Kucharze oraz dietetycy z Fit King dbają o to, żeby posiłki dostępne w zakresie naszego cateringu dietetycznego odznaczały się różnorodnością. Dzięki temu klienci mają szansę próbować niecodziennych, zupełnie nowych smaków bez konieczności eksperymentowania we własnej kuchni. Pudełkowa dieta Kraków to idealne rozwiązanie dla wymagających osób, które nie lubią monotonnego, nudnego jedzenia. Posiłki przygotowuje się z naturalnych, świeżych składników, co sprawia, iż wyróżniają się one wyjątkowym zapachem i wyśmienitym smakiem.

Nasze diety

Ostatnio na blogu

Dieta Kwaśniewskiego (optymalna) – zasady, efekty, skuteczność

opublikowano 13.02.2024

Dieta Kwaśniewskiego (optymalna) – zasady, efekty, skuteczność

Dieta Kwaśniewskiego na czym polega? Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, na czym polega dieta Kwaśniewskiego? To podejście do żywienia, które kładzie nacisk na wysoką zawartość tłuszczów, umiarkowane spożycie białka i minimalną ilość węglowodanów. Idea opiera się na przekonaniu, że ludzki organizm najlepiej funkcjonuje, gdy dostarcza mu się energii przede wszystkim z tłuszczów, a nie z węglowodanów. […]

Czytaj dalej
Dietetyk – kim jest i czym się zajmuje?

opublikowano 17.01.2024

Dietetyk – kim jest i czym się zajmuje?

Zawód dietetyk to coraz bardziej popularna profesja, zarówno wśród tych, którzy dopiero kończą szkołę średnią i decydują się na wybór kierunku studiów, jak i dla tych, którzy myślą o zmianie swojego profilu zawodowego, czy uzupełnieniu wykształcenia. Fraza “dietetyk jak zostać” jest na tyle często wpisywana w okienko wyszukiwarki, że opracowanych zostało już dość sporo poradników i materiałów […]

Czytaj dalej
Dieta Montignaca – na czym polega i jakie daje efekty?

opublikowano 21.12.2023

Dieta Montignaca – na czym polega i jakie daje efekty?

Dieta wg metody Montignaca jest wyjątkowa. Proponuje swobodny i zrównoważony sposób odżywiania. Nie musisz ograniczać kalorii i patrzeć na wielkość posiłków. Chodzi o to, aby odpowiednio zmienić swoje nawyki żywieniowe. Na czym polega ta dieta? Sprawdź! Dieta Montignaca – co to? To metoda żywienia, która została opracowana przez Francuza Michela Montignaca. Dieta Montignac zakłada, że […]

Czytaj dalej
Fit King Gdańsk

Dieta pudełkowa z dostawą w Krakowie

Jeśli chcesz, aby dieta pudełkowa Kraków została dopasowana do twoich potrzeb, powinieneś skorzystać z naszej oferty. Dietetyczny catering jest naszą specjalnością. Gotowanie posiłków pełnowartościowych to pasja, którą chcemy się dzielić każdego dnia z naszymi klientami. W naszym gronie pracują najlepsi kucharze i mający spore doświadczenie dietetycy. Sztab profesjonalistów dba codziennie o to, żeby dostarczać wygodna, zdrową i smaczną dietę z dostawą - do biura, do domu, gdziekolwiek sobie życzysz. Wiemy, jak komponować posiłki i produkty, żeby móc zagwarantować zdrowy catering, za sprawą którego masz szansę osiągnąć założone cele - sylwetkowe, żywieniowe czy zdrowotne. Zapewniamy nie tylko zbilansowane i smaczne posiłki. Dajemy ci także czas, który możesz przeznaczyć na poczet realizacji własnych obowiązków, zadać, pasji czy też przyjemności. Dokonaj wyboru spośród wielu opcji w naszej diecie pudełkowej, którą różnicujemy nie tylko pod względem kaloryczności, ale też rodzaju menu. Nasz catering dietetyczny to 1000-4000 kcal dziennie, rozłożone w 5 albo 4 posiłkach. Wśród diet znajdujących się w naszej ofercie, są: dieta dla cukrzyków, dieta zdrowe odchudzanie, dieta na masę, dieta ketogeniczna, dieta dla wegetarian.

Dlaczego catering dietetyczny Kraków od Fit King?

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać naszą dietę pudełkową. Pierwszym z nich będzie czas, a dokładniej jego oszczędzanie. Zadowolone z takiej diety będą na pewno te osoby, które nie lubią gotowania albo takie, które w związku z posiadaniem innych obowiązków nie mogą samodzielnie przygotować zbilansowanych i zdrowych dań. Catering dietetyczny sprawdzi się w ich przypadku wręcz idealnie. Przyrządzaniem posiłków zajmują się u nas profesjonalni kucharze, a gotowe paczki dostarczane są w odpowiednie dni pod wskazany adres. Nasz catering dietetyczny, pozwala również na zaoszczędzenie pieniędzy. Zdrowe odżywianie nie musi być drogie, jak z pozoru się wydaje. Poza tym osoby zamawiające nie muszą już udawać się na zakupy spożywcze, dzięki temu unikają z pewnością kupowania niepotrzebnych im produktów. Kolejną zaletą, jest różnorodność. W cateringu dietetycznych monotonia i nuda, nie mają miejsca. Wszystkie dania są pyszne i oryginalne. W każdym dniu zamawiająca osoba może otrzymać zupełnie nowy zestaw, nierzadko inspirowany kuchniami z różnych zakątków świata. Ważna jest również wygoda. Konsumenci nie muszą planować jadłospisów, spożywczych zakupów czy też gotować. Tym zajmuje się nasz catering. Klienci delektują się tylko daniami, które dostarczane są każdego dnia bezpośrednio pod drzwi. Wszystkie dostarczane przez nas posiłki, są również zbilansowane, zatem zaspokajają wymagania organizmu. Mają właściwe proporcje i kaloryczność. Dokonując zamówienia diety pudełkowej, zyskujesz pewność, iż otrzymasz pyszne i zdrowe posiłki przygotowane dzięki współpracy dietetyka z kucharzem.

Fit King Gdańsk

Zgłoś problem

Zły adres email

Zaznacz dział

Wprowadź treść

Zaakceptuj regulamin