795 300 391

Catering dietetyczny Kraków

Catering dietetyczny Fit King Kraków

Catering dietetyczny Kraków od Fit King, jest niczym innym jak zdrową dietą z opcją dostawy do domu. Wystarczy, iż wybierzemy odpowiednią dietę, jej kaloryczność oraz określimy dni, w których ma obowiązywać dieta pudełkowa. Zbilansowane posiłki, dostarczane są pod wskazany adres w zamkniętych szczelnie pojemnikach o odpowiedniej godzinie.

Dieta z dostawą to wygodne rozwiązanie dla bardzo zabieganych osób. Pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. W czasie stosowania diety pudełkowej nie musimy robić zakupów, przygotowywać posiłków czy tym bardziej zmywać po ich zjedzeniu naczyń. Kolejna zaleta, jaką odznacza się catering dietetyczny Kraków, to właściwe zbilansowanie posiłków. Jadłospisy przygotowywane są przez posiadających odpowiednie wykształcenie i doświadczenie dietetyków. Specjaliści cały czas czuwają nad tym, żeby każdy z posiłków zawierał wszelkie konieczne makro- oraz mikroelementy.

Pełnowartościowa, racjonalna dieta pudełkowa to ograniczenie ryzyka powstawania niedoborów, większa ilość energii oraz idealny przepis na smukłą sylwetkę i zdrowie. Stosowanie pudełkowej diety jest też znakomitym krokiem w kierunku zmiany własnych nawyków żywieniowych na lepsze. Kucharze oraz dietetycy z Fit King dbają o to, żeby posiłki dostępne w zakresie naszego cateringu dietetycznego odznaczały się różnorodnością. Dzięki temu klienci mają szansę próbować niecodziennych, zupełnie nowych smaków bez konieczności eksperymentowania we własnej kuchni. Pudełkowa dieta Kraków to idealne rozwiązanie dla wymagających osób, które nie lubią monotonnego, nudnego jedzenia. Posiłki przygotowuje się z naturalnych, świeżych składników, co sprawia, iż wyróżniają się one wyjątkowym zapachem i wyśmienitym smakiem.

Nasze diety

Ostatnio na blogu

Elektrolity – czym są i jak je uzupełnić?

opublikowano 03.10.2022

Elektrolity – czym są i jak je uzupełnić?

Możemy tracić je podczas treningów, a także chorując na rota wirusy lub mocno się pocąc w sytuacjach wysiłkowych. Co to są elektrolity? Jaką rolę odgrywają w funkcjonowaniu naszego organizmu i w jaki sposób możemy zadbać o uzupełnianie ich niedoboru? Co to są elektrolity? Często, gdy chorujemy na grypę żołądkową lub przechodzimy zatrucie pokarmowe słyszymy komunikat […]

Czytaj dalej
Dieta trzustkowa – co można jeść a czego unikać?

opublikowano 22.09.2022

Dieta trzustkowa – co można jeść a czego unikać?

Trzustka jest ważnym narządem w ludzkim organizmie. W przypadku stanów chorobowych dla pacjentów zalecana jest dieta trzustkowa, która pozytywnie wpływa na samopoczucie i funkcjonowanie podczas rekonwalescencji. Co jeść na diecie trzustkowej? Poniżej przedstawiamy poradnik, w którym dieta dla trzustkowców została dokładnie opisana. Dieta trzustkowa co można jeść? Trzustka jest odpowiedzialna za wytwarzanie enzymów niezbędnych w […]

Czytaj dalej
Na czym polega okno żywieniowe?

opublikowano 16.09.2022

Na czym polega okno żywieniowe?

Jak się odżywiać by w codziennym pośpiechu pamiętać o zdrowiu i zbilansowanej diecie? Istnieje wiele propozycji dietetycznych dla osób z nadwagą lub otyłością. Jedną z takich możliwości jest tak zwane okno żywieniowe. Jak z niego korzystać, by redukcja wagi nastąpiła w odpowiednim tempie? Co to jest okno żywieniowe? Zapraszamy do lektury. Co to jest okno […]

Czytaj dalej
Fit King Gdańsk

Dieta pudełkowa z dostawą w Krakowie

Jeśli chcesz, aby dieta pudełkowa Kraków została dopasowana do twoich potrzeb, powinieneś skorzystać z naszej oferty. Dietetyczny catering jest naszą specjalnością. Gotowanie posiłków pełnowartościowych to pasja, którą chcemy się dzielić każdego dnia z naszymi klientami. W naszym gronie pracują najlepsi kucharze i mający spore doświadczenie dietetycy. Sztab profesjonalistów dba codziennie o to, żeby dostarczać wygodna, zdrową i smaczną dietę z dostawą - do biura, do domu, gdziekolwiek sobie życzysz. Wiemy, jak komponować posiłki i produkty, żeby móc zagwarantować zdrowy catering, za sprawą którego masz szansę osiągnąć założone cele - sylwetkowe, żywieniowe czy zdrowotne. Zapewniamy nie tylko zbilansowane i smaczne posiłki. Dajemy ci także czas, który możesz przeznaczyć na poczet realizacji własnych obowiązków, zadać, pasji czy też przyjemności. Dokonaj wyboru spośród wielu opcji w naszej diecie pudełkowej, którą różnicujemy nie tylko pod względem kaloryczności, ale też rodzaju menu. Nasz catering dietetyczny to 1000-4000 kcal dziennie, rozłożone w 5 albo 4 posiłkach. Wśród diet znajdujących się w naszej ofercie, są: dieta dla cukrzyków, dieta zdrowe odchudzanie, dieta na masę, dieta ketogeniczna, dieta dla wegetarian.

Dlaczego catering dietetyczny Kraków od Fit King?

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać naszą dietę pudełkową. Pierwszym z nich będzie czas, a dokładniej jego oszczędzanie. Zadowolone z takiej diety będą na pewno te osoby, które nie lubią gotowania albo takie, które w związku z posiadaniem innych obowiązków nie mogą samodzielnie przygotować zbilansowanych i zdrowych dań. Catering dietetyczny sprawdzi się w ich przypadku wręcz idealnie. Przyrządzaniem posiłków zajmują się u nas profesjonalni kucharze, a gotowe paczki dostarczane są w odpowiednie dni pod wskazany adres. Nasz catering dietetyczny, pozwala również na zaoszczędzenie pieniędzy. Zdrowe odżywianie nie musi być drogie, jak z pozoru się wydaje. Poza tym osoby zamawiające nie muszą już udawać się na zakupy spożywcze, dzięki temu unikają z pewnością kupowania niepotrzebnych im produktów. Kolejną zaletą, jest różnorodność. W cateringu dietetycznych monotonia i nuda, nie mają miejsca. Wszystkie dania są pyszne i oryginalne. W każdym dniu zamawiająca osoba może otrzymać zupełnie nowy zestaw, nierzadko inspirowany kuchniami z różnych zakątków świata. Ważna jest również wygoda. Konsumenci nie muszą planować jadłospisów, spożywczych zakupów czy też gotować. Tym zajmuje się nasz catering. Klienci delektują się tylko daniami, które dostarczane są każdego dnia bezpośrednio pod drzwi. Wszystkie dostarczane przez nas posiłki, są również zbilansowane, zatem zaspokajają wymagania organizmu. Mają właściwe proporcje i kaloryczność. Dokonując zamówienia diety pudełkowej, zyskujesz pewność, iż otrzymasz pyszne i zdrowe posiłki przygotowane dzięki współpracy dietetyka z kucharzem.

Fit King Gdańsk

Zgłoś problem

Zły adres email

Zaznacz dział

Wprowadź treść

Zaakceptuj regulamin