795 300 391

Promocje

od Fit King

Zbieraj King Coiny i zamieniaj punkty na złotówki!

Ruszył program lojalnościowy! Zbieraj King Coiny, które następnie wymienisz na złotówki. Zamawiając średnio 20 dni w miesiącu klasyczne zestawy możesz zgromadzić punkty o równowartości 1 dnia gratis. #PoKrólewsku :)


zamów i zacznij zbierać punkty

Oceniaj dania

Korzystaj na bieżąco ze swojego panelu klienta i oceniaj nasze dania. W ten sposób zdobędziesz kolejne King Coiny do kolekcji. Określ gwiazdkami w skali od 1 do 5 na ile przypadło Ci do gustu nasze danie i zyskaj 10 punktów za każdy oceniony posiłek, a w skali 1 miesiąca zdobądź nawet ponad 1800 punktów!


wejdź na panel klienta i zacznij oceniać

Polecaj Nas!

Zaproś do korzystania z naszego cateringu znajomych, przyjaciół rodzinę , kolegów, znajomych i wspólnie cieszcie się z dodatkowych profitów w ramach naszego programu lojalnościowego. Osoba polecona otrzyma od Nas na start 5% rabatu natomiast Tobie do skarbonki wpadnie 500 King Coinów. Wystarczy, że udostępnisz swój kod polecający udostępniony w panelu klienta kolejnej osobie ;)


Sprawdź kod polecający

Razem lepiej się opłaca :)

Czy wiecie, że zamawiając więcej zestawów na jeden adres dostajecie dodatkowe zniżki? To już wiecie! To bardzo proste, zaproś męża, żonę, brata, siostrę, współlokatora aby razem z Tobą cieszyli się ze smacznych i zdrowych posiłków od Fit King Catering i razem skorzystajcie z dodatkowych rabatów. Im więcej paczek na jeden adres tym każda z nich wychodzi taniej ;)


Zamów i sprawdź cenę

Zgłoś problem

Zły adres email

Zaznacz dział

Wprowadź treść

Zaakceptuj regulamin