Catering dietetyczny, całodniowy | Fit King Olsztyn

aplikacja - sprawdź

795 300 391

Promocje

od Fit King

👑⚫️ BLACK FITKING ⚫️👑 zarządza Black Friday Sale!

Już dziś zarządzamy czarny piątek i turbo promocje w Black Fit King! Użyj kodu BLACKSALE i zyskaj: ◾️12% rabatu zamawiając na okres 2-15 dni◾️15% na okres 16-27 dni◾️ oraz aż 20% zamawiając na okres 28-40 dni!!!◾️ Jak to mówią szok cenowy podczas Black Friday Sale w BLACK FITKING❗


Wymagania: Uwaga: kod BLACKSALE obniża zamówienie o 12% dodatkowe obniżki naliczają się automatycznie w zależności od długości zamówienia.

Promocja dla: Na czas trwania promocji Black Friday Sale, wyłączone są dodatkowe rabaty za wspólny adres.

Czas trwania promocji: 30.11.2021

Zamów już teraz!

BLACK FITKING zarządza czarny tydzień!

U nas BLACK FRIDAY zaczyna się już dziś! 🎉 Co 2️⃣ dni startujemy z promocjami na poszczególne diety. Zapisz sobie nasz harmonogram i zamów swoją ulubioną dietę w niższej cenie! Układ promocji to: ◾️ 18.11.21 - promocja na diety KING STANDARD i KING FISH FREE - 11% na hasło SFF ◾️ 20.11.21 - promocja na diety KING GLUTEN LESS, KING LACTOSE FREE i KING GLUTEN LESS & LACTOSE FREE – 11% na hasło GLSF ◾️ 22.11.21 - promocja na diety KING WEGE i KING WEGE + FISH - 11% na hasło WWF ◾️ 24.11.21 - promocja na diety KING LOW IG i KING SPORT - 11% na hasło SLIG A dodatkowo: zamów kilka diet na ten sam adres i obniż cenę swojego zamówienia o dodatkowe 3%! Łącznie zyskasz 14% rabatu ❗ ➡️ Przypominamy także o możliwości wykorzystania King Coinów ze skarbonki! To jak, kto już dziś zaczyna z nami świętować BLACK FRIDAY?


Czas trwania promocji: 30.11.2021

Zamów i skorzystaj ze zniżki

Zbieraj King Coiny i zamieniaj punkty na złotówki!

Ruszył program lojalnościowy! Zbieraj King Coiny, które następnie wymienisz na złotówki. Zamawiając średnio 20 dni w miesiącu klasyczne zestawy możesz zgromadzić punkty o równowartości 1 dnia gratis. #PoKrólewsku :)


zamów i zacznij zbierać punkty

Oceniaj dania

Korzystaj na bieżąco ze swojego panelu klienta i oceniaj nasze dania. W ten sposób zdobędziesz kolejne King Coiny do kolekcji. Określ gwiazdkami w skali od 1 do 5 na ile przypadło Ci do gustu nasze danie i zyskaj 20 punktów za każdy oceniony posiłek, a w skali 1 dnia zdobądź nawet 120 punktów!


wejdź na panel klienta i zacznij oceniać

Polecaj Nas!

Zaproś do korzystania z naszego cateringu znajomych, przyjaciół rodzinę , kolegów, znajomych i wspólnie cieszcie się z dodatkowych profitów w ramach naszego programu lojalnościowego. Osoba polecona otrzyma od Nas na start 5% rabatu natomiast Tobie do skarbonki wpadnie 500 King Coinów. Wystarczy, że udostępnisz swój kod polecający udostępniony w panelu klienta kolejnej osobie ;)


Sprawdź kod polecający

Razem lepiej się opłaca :)

Czy wiecie, że zamawiając więcej zestawów na jeden adres dostajecie dodatkowe zniżki? To już wiecie! To bardzo proste, zaproś męża, żonę, brata, siostrę, współlokatora aby razem z Tobą cieszyli się ze smacznych i zdrowych posiłków od Fit King Catering i razem skorzystajcie z dodatkowych rabatów. Im więcej paczek na jeden adres tym każda z nich wychodzi taniej ;)


Zamów i sprawdź cenę

Zgłoś problem

Zły adres email

Zaznacz dział

Wprowadź treść

Zaakceptuj regulamin