795 300 391

O nas

Dietetyka naszą pasją

Ftking

Fit King Catering to jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny oraz profesjonalny catering dietetyczny działający na terenie całej Polski, w ponad 350 miejscowościach!

Oferujemy Państwu zestawy posiłków odpowiednio zbilansowane pod kątem mikro i makro składników bazujące przede wszystkim na świeżych, sezonowych i wysokiej jakości produktach.

W naszej kuchni mocną uwagę stawiamy na różnorodność dań, ich niepowtarzalny smak, zachowując przy tym wszelkie normy i zalecenia dietetyczne dzięki czemu serwowany przez Nas catering dietetyczny jest bogaty w niezbędne dla naszego organizmu witaminy, minerały oraz inne składniki odżywcze zachowując przy tym wspaniały i wyrazisty smak.

Wielką zaletą naszego cateringu dietetycznego jest nasz zespół składający się ze specjalistów w dziedzinie gotowania, dietetyki oraz technologii żywności. Wspaniała współpraca na polu dietetyka z szefem kuchni przy tworzeniu menu cateringowego daje efekty oryginalnych i urozmaiconych potraw bilansując je w ustalone i odpowiadające Państwa potrzebom wartości energetyczne.

Najważniejsze jest dla Nas zadowolenie Klienta dlatego z pełną starannością dbamy, aby nasze zdrowe żywienie posiadało odpowiedni skład i proporcje składników odżywczych i były zgodne z aktualnymi rekomendacja WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) oraz najnowszymi badaniami naukowymi. Nasi pracownicy stale podnoszą swoją wiedzę z zakresu dietetyki dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z panującymi obecnie trendami i informacjami z zakresu żywienia człowieka. Stosowane przez Nas receptury potraw są skuteczne nie tylko w odchudzaniu ale także w profilaktyce chorób cywilizacyjnych i dieto zależnych jak cukrzyca, otyłość, hipercholesterolemia, naczyniowo- sercowych w tym miażdżycy i nadciśnienia tętniczego, chorób nowotworowych i innych.

Zależy Nam na jak najbardziej indywidualnym podejściu do każdego klienta dlatego oprócz stałej oferty cateringowej podzielonej na 800 kcal, 900, 1000, 1100, 1200, 1300, 1400, 1500, 1600, 1700, 1800, 1900, 2000, 2100, 2200, 2500, 3000 oraz 3200 kcal tworzymy także różne warianty ilości posiłków, m.in zestawy 3, 4, 5 czy 6 posiłkowe oraz zestawy śniadaniowe i obiadowe. Dajemy także możliwość wyboru menu dzięki szerokim pakietom, wśród których istnieje możliwość wybierania nawet do 3 różnych dań.  Zdrowe żywienie połączone z wyborem menu daje najlepsze długotrwałe efekty w dążeniu do zdrowej wymarzonej sylwetki,  które my gotując smacznie i  oczywiście w dietetyczny sposób zapewniamy właśnie dla Ciebie, a pamiętaj, że zdrowe żywienie jest bardzo ważne!

Koniec już z nudnymi, monotonnymi posiłkami. Zapomnijcie o restrykcyjnych dietach często opartych o nieprzemyślane głodówki. Dołączcie do grona Klientów firmy Fit King Catering Dietetyczny Gdańsk, Olsztyn i stańcie się Królami i Królowymi swojego zdrowia, samopoczucia i wspaniałej fit sylwetki!

Zgłoś problem

Zły adres email

Zaznacz dział

Wprowadź treść

Zaakceptuj regulamin