Catering dietetyczny, całodniowy | Fit King Olsztyn

Catering dietetyczny Sopot

Jedną z niewątpliwie rozrywkowych, nadmorskich miejscowości jest Sopot, Gdańsk czy Gdynia. Przepiękne plaże, charakterystyczne molo, uwielbiany przez turystów deptak – Monciak. To miejsce tętni życiem przez większą część roku. Bez względu na to czy spędzasz tutaj urlop czy mieszkasz na stałe Fit King Catering Gdańsk nie odstępuje Ci na krok!

Od zdrowego stylu życia wakacji nie ma. Kluczem do podtrzymania idealnej sylwetki i dobrego samopoczucia jest systematyczność, to właśnie dzięki niej zapobiegamy efektowi jojo. Catering dietetyczny Sopot z pewnością pomoże Tobie pożegnać się z wymówkami raz na zawsze.

Catering dietetyczny Fit King Sopot – co nas wyróżnia?

Nasz dietetyczny catering jest źródłem witamin, minerałów i niezbędnych składników odżywczych przy zachowaniu różnorodności smaków. Dbamy o to by posiłki nie były monotonne i zachęcały do wdrażania zdrowych nawyków. Dieta pudełkowa to także ukłon w stronę osób, które żyją w ciągłym biegu i nie mają czasu na przygotowanie, odpowiedniego do swoich potrzeb, menu.

Każdego dnia jeszcze przed wyjściem do pracy otrzymasz zestaw posiłków na cały dzień. Starannie przygotowany o określonej kaloryczności, pozwoli Tobie skupić się na innych obowiązkach, a także przyjemnościach dnia codziennego. Dieta z dostawą to nie tylko zmiana jedzeniowych nawyków, to również oszczędność czasu, który możesz spędzić z najbliższymi. Zacznij zmiany na lepsze już dziś z Fit King Catering!

Dieta pudełkowa, a zdrowy styl życia

Wszystkim zależy na tym, aby prowadzić zdrowy tryb życia, w którym nie będzie brakowało wartościowych posiłków dostarczających energii. Kiedy nie mamy czasu gotować sprawdza się dietetyczny catering, dzięki któremu dieta jest urozmaicona i smaczna.

Obiad przygotowany przez profesjonalistów to nie tylko oszczędność czasu, ale również posiłek, który zjemy na czas. Dzięki temu nie musimy się martwić, że znów po powrocie z pracy do domu poczujemy wilczy apetyt i zjemy zbyt wiele, dla wielu osób jest to pułapką. Systematyczność to podstawa jeśli chodzi o zdrowy tryb życia. Dzięki temu nasz metabolizm funkcjonuje prawidłowo, więc nie przybieramy na wadze.

Na ogół kiedy chcemy przygotowywać potrawy samodzielnie w domu to wpadamy w pewnego rodzaju rutynę. Nic w tym dziwnego, mamy wiele obowiązków, dlatego wybieramy podczas zakupów to, co dobrze znamy i nie mamy zbyt wiele czasu na to, aby eksperymentować. W rezultacie w naszej diecie może brakować cennych witamin i pierwiastków.

Catering dietetyczny Sopot – wygoda i oszczędność czasu

Trzeba jednoznacznie powiedzieć, że dobry pokarm to paliwo dla naszego organizmu. Pozwala nam wydajnie pracować oraz skoncentrować się na ważnych zadaniach. Niektóre osoby zastanawiają się czy zdrowa dieta wymaga eliminowania niektórych produktów. Oczywiście jest to kwestia wysoce indywidualna i każdy sam we współpracy z dietetykiem powinien podejmować decyzje jak powinien wyglądać jego jadłospis.

Część osób uważa, że najważniejsze jest to, aby zjeść obfite śniadanie, niewielki obiad i bardzo skromną kolację. Wielu osobom sprawdza się taki sposób żywienia, ponieważ wieczorem nasz układ trawienny spowalnia pracę i całe ciało przygotowuje się do snu, a do południa potrzebujemy najwięcej kalorii. Dieta pudełkowa Sopot to bardzo dobry sposób na oszczędność cennego czasu, a wiele osób przekonało się, że catering może być sprzymierzeńcem w walce ze zbędnymi kilogramami. Zapraszamy mieszkańców okolic Trójmiasta, Sopotu, a także Gdyni do skorzystania z oferty naszej firmy i przekonania się, że nasze posiłki mogą sprostać oczekiwaniom każdej osoby.

 

Zamów zestaw próbny

cena od 36 zł

Diety

King Kids

konfiguruj:
Kaloryczność
okres zamówienia

King Kids

Brak opini na temat diety.

Zestaw standardowy cateringu dietetycznego King Kids kierowany jest do dzieci w wieku żłobkowym oraz przedszkolnym. Oferujemy Państwu dwie opcje kaloryczne 1000 oraz 1300 kcal nie zakładających żadnych wykluczeń typu laktoza czy gluten.

Zamów
King Standard

konfiguruj:
Kaloryczność
okres zamówienia

King Standard

5.00 out of 5

/ 7 opinii

Zestaw posiłków odpowiednio zbilansowanych pod kątem makro i mikro składników zawierający wartości kaloryczne od 900 do 3000 kcal obejmujące od 3 do aż 7 posiłków dziennie.

Zamów
King Gluten Less

konfiguruj:
Kaloryczność
okres zamówienia

King Gluten Less

5.00 out of 5

/ 1 opinii

Zestaw posiłków odpowiednio zbilansowanych pod kątem makro i mikro składników zawierający wartości kaloryczne od 900 do 3000 kcal obejmujące od 3 do aż 7 posiłków dziennie i wykluczający z diety zboża zawierające gluten. Dieta Gluten Less nie jest odpowiednia dla osób chorych na celiakię.

Zamów
King Lactose Free

konfiguruj:
Kaloryczność
okres zamówienia

King Lactose Free

Brak opini na temat diety.

Zestaw posiłków odpowiednio zbilansowanych pod kątem makro i mikro składników zawierający wartości kaloryczne od 900 do 3000 kcal obejmujące od 3 do aż 7 posiłków dziennie i wykluczający z diety laktozę.

Zamów
King Gluten Less & Lactose Free

konfiguruj:
Kaloryczność
okres zamówienia

King Gluten Less & Lactose Free

Brak opini na temat diety.

Zestaw posiłków odpowiednio zbilansowanych pod kątem makro i mikro składników zawierający wartości kaloryczne od 900 do 3000 kcal obejmujące od 3 do aż 7 posiłków dziennie i wykluczający zboża zawierające  gluten oraz laktozę. Dieta Gluten Less & Lactose Free nie jest odpowiednia dla osób chorych na celiakię.

Zamów
King Wege + Fish

konfiguruj:
Kaloryczność
okres zamówienia

King Wege + Fish

Brak opini na temat diety.

Zestaw posiłków odpowiednio zbilansowanych pod kątem makro i mikro składników zawierający wartości kaloryczne od 900 do 2500 kcal obejmujące od 3 do aż 6 posiłków dziennie i wykluczający z diety produkty od zwierzęce, natomiast zezwalający na obecność ryb.

Zamów
King Wege

konfiguruj:
Kaloryczność
okres zamówienia

King Wege

5.00 out of 5

/ 1 opinii

Zestaw posiłków odpowiednio zbilansowanych pod kątem makro i mikro składników zawierający wartości kaloryczne od 900 do 2500 kcal obejmujące od 3 do aż 6 posiłków dziennie i wykluczający z diety mięso.

Zamów

Jak to działa

Warunki

Ustal warunki dostaw

podaj godzinę oraz miejsce odbioru

Odbierz

Odbieraj gotowe pakiety

ciesz się dopasowaną do Twoich potrzeb dietą, SMACZNEGO!

Fitking catering dietetyczny Sopot

Zgłoś problem