Catering dietetyczny Gdańsk

Sopot, Gdynia

Fit King Catering Dietetyczny Gdańsk, Gdynia, Sopot chciałby serdecznie powitać i zaprosić wszystkich mieszkańców Trójmiasta do skorzystania z naszej pysznej i bogatej oferty diety pudełkowej.

Dlaczego Fit King Catering Dietetyczny?

Nie jesteśmy firma sieciową i upatrujemy w tym wielki plus, bo każdy posiłek w naszego cateringu jest przygotowywany przez kucharza i pomoce kuchenne z zachowaniem jak największej dbałości o smak jak i wygląd potraw. Dzięki temu mamy sporo stałych klientów i klientów którzy do nas wracają i to jest nasz cel. Nie jest sztuką zwabić klienta, sztuką jest żeby został na dłużej i tym się kierujemy.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych na Instagramie oraz Facebooku gdzie na bieżąco będziemy informować o kolejnych konkursach i promocjach z cateringiem dietetycznym!

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszego cateringu dietetycznego zapraszamy do kontaktu mailowego na kontakt@fitking.pl lub telefonicznie 795 300 391. Proponujemy także zajrzeć na nasz profil na FB (https://www.facebook.com/FitKingCatering/) oraz do obejrzenia galerii naszych potraw na Instagramie (https://www.instagram.com/fit_king_catering/).

Odpowiednio zbilansowana dieta od Fit King Dieta Pudełkowa Gdańsk, Gdynia, Sopot z dostawą do domu lub pracy w Trójmieście!

 

Jak to działa

Warunki

Ustal warunki dostaw

podaj godzinę oraz miejsce odbioru

Odbierz

Odbieraj gotowe pakiety

ciesz się dopasowaną do Twoich potrzeb dietą, SMACZNEGO!

Zamów zestaw próbny

cena od 30 zł

Fitking w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Strefa dostaw cateringu Gdańsk, Gdynia, Sopot