795 300 391

Blog

żyj zdrowo

[WYWIAD] Krzysztof Pielowski – pływanie

opublikowano 19.11.2018

[WYWIAD] Krzysztof Pielowski – pływanie

Jakie są Twoim zdaniem zalety Fit King Catering?

Moim zdaniem największymi zaletami Fit King Cateringu jest to, że posiłki są bardzo urozmaicone i oczywiście codziennie dostarczane tam gdzie chce. Przed rozpoczęciem współpracy z Fit King myślałem że dieta pudełkowa szybko mi się znudzi, a teraz nie wiem jak mógłbym bez niej żyć. Dużym plusem jest też oczywiście oszczędność czasu ponieważ nie muszę spędzać kilku godzin dziennie na przygotowaniu samemu posiłków.

 

Jaka jest Twoja strategia żywieniowa pozwalająca realizować cele sportowe?

Mam 3 treningi dziennie i moja strategia polega na dostarczaniu odpowiedniej ilości kalorii z których czerpie energię. Catering dostarcza mi 7 posiłków, które mogę sobie idealnie dopasować do codziennego trybu treningowego i dzięki temu nigdy nie czuje się głodny. Do tego dodaje jeszcze suplementację i w tym tkwi cały sekret.

 

Jakie jest Twoje ulubione danie ?

Chyba nie mam swojego ulubionego dania. Największą przyjemność sprawiają mi rzeczy słodkie np. pudding chia z musem owocowym lub deser jaglany a’la snickers ponieważ bardzo lubię słodycze.
W zestawie codziennie jest coś pysznego co zawsze smakuje dobrze i jestem zaskoczony że posiłki bardzo rzadko się powtarzają chociaż korzystam z cateringu już dosyć długo.

 

Jakie są Twoje największe sukcesy sportowe ?

Trzy medale Mistrzostw Świata Juniorów, medal Mistrzostw Europy Juniorów, medal na Letniej Uniwersjadzie, XI i XII miejsce na Mistrzostwach Świata, rekordy Polski Juniorów i niezliczona liczba medali na Mistrzostwach Polski we wszystkich kategoriach wiekowych od Juniorów do Seniorów.

udostępnij

Przeczytaj również

[WYWIAD] Paweł Kiełek – MMA

opublikowano 26.11.2018

[WYWIAD] Paweł Kiełek – MMA

Czytaj dalej
[WYWIAD] PIOTR HATOWSKI- Taekwondo olimpijskie

opublikowano 12.11.2018

[WYWIAD] PIOTR HATOWSKI- Taekwondo olimpijskie

Czytaj dalej

Zgłoś problem

Zły adres email

Zaznacz dział

Wprowadź treść

Zaakceptuj regulamin